FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Товариський матч. "Ворскла" - "Балкани" (Косово) 1:2. "Зелені" починають і програють
^

Товариський матч. "Ворскла" - "Балкани" (Косово) 1:2. "Зелені" починають і програють

1009

Фото - vorskla.com.ua

Товариський матч

"Ворскла" - "Балкани" (Косово) - 1:2

Голи: Щербак, 14 - Даку, 29, Ходжа, 62.

"Ворскла": Ткаченко (Ісенко, 46), Гравець на перегляді, Павлюк, Гравець на перегляді, Цітаішвілі (Якубу, 46), Тілль (Сапай, 62), Луїзао, Челядін, Сємілєт (Амількар, 46), Щербак (Ребенок, 62), Кравчук.

"Ворскла" почала з поразки турецький збір. Підопічні Юрія Максимова мінімально програли команді із Косово "Балканам". Рахунок на 14-й хвилині відкрив півзахисник "зелено-білих" Дмитро Щербак, але косовари досить швидко зуміли відігратися зусиллями Даку.

Цікаво, що у перерві замінили голкіпера Ткаченка, який був капітаном "Ворскли". На другий тайм капітанська пов'язка рішенням тренерського штабу дісталася молодому Євгену Павлюку.

У другій половині зустрічі суперник відзначився у воротах Ісенка, установивши остаточний рахунок - 1:2.

Свій другий спаринг у Туреччині "Ворскла" проведе 28 січня із "Младостю" (Сербія).