Главная Украинские Favbet Лига Товариський матч. "Волинь" - "Вайле" (Данія) 2:1 (Відео)
^

Товариський матч. "Волинь" - "Вайле" (Данія) 2:1 (Відео)

1081
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

«Волинь» - «Вайле» 2:1
Голы
: Дудік, 31, Діденко, 53 - ?, 58.

«Волинь»: А.Марчук, Романюк, Логінов, Р.Никитюк, Шаповал (Ляшенко, 75), Мемешев (Тимошенко, 82), Чепелюк (О.Марчук, 70), Задерецький (А.Никитюк, 50), Дудік, Діденко (Горопевшек, 75), Тетеренко (Мелінишин, 65)

У черговому контрольному матчі на зборах у Туреччині «Волинь» зустрічалася з данським клубом «Вайле» з однойменного міста. Початок поєдинку був доволі активним Уже на перших хвилинах небезпечний простріл Діденка перевів на кутовий воротар суперника, а наступна контратака «Вайле» змусила попрацювати оборону лучан. До середини тайму певна перевага була на боці наших суперників, які двічі могли відкривати рахунок, але досягти бажаного не зуміли.

Натомість на 19-й хвилині Задерецький вийшов один в один з кіпером «Вайле», але не влучив в кут воріт. А на 31-й хвилині «Волинь» забила – Дудік був першим на підборі після виконання штрафного і ударом з-за меж карного майданчика перекинув м’яч через воротаря – гол!

Після відпочинку лучани знову зуміли матеріалізувати свій шанс у взяття воріт. На 53-й хвилині Анатолій Діденко просто шаленим ударом послав шкіряного у дев’ятку воріт суперника – потужний падаючий м’яч в стилі кращих гравців Європи…

«Вайле» зуміло скоротити відставання на 58-й хвилині після подачі кутового. Втім надалі гра проходила під контролем лучан і завершилася їх перемогою – 2:1.